Timanttinen raspiviila, 150 mm, raekoko D126 (keskikarkea), Universal
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Sama muoto kuin nro 528050, mutta molemmat päät on siroteltu timanttijauheella tasaisella raekoolla.
Käyttötiedot
Muotojen mittatarkkaan viimeistelyyn karkaistusta teräksestä tai kovametallista.
Työskentele pienellä paineella.
Käyttötiedot
Tekniset tiedot
| Hioma-aine | Timantti |
|---|---|
| Hionta-aineen nimike | D |
| Raekoko | D126 |
| Kokonaispituus | 150 mm |
| Muotin kuvaus | lintukieli, suora |
| Poikkileikkaus pinnoitteella | 3,2×2 mm |
| Pinnoitteen pituus | 25 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 529650 |
|---|---|
| EAN | 4007220017036 |