Timanttiminiviila, raekoko D126 (keskikarkea), yleismalli 1k
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Aihiot on siroteltu tasaisesti timanttijauheella ja kiinnitetty galvaanisesti. Lyhyempi, kompaktimpi muoto verrattuna timanttineulaviiloihin. Varren 0 mm.
Käyttötiedot
Tarkkaan viimeistelyyn paineilmaviiloilla (nro 079708) tai käsin (pikalukitusvarsi nro 519700).
Huomautus
Muita toteutuksia saatavana pyynnöstä.
Käyttötiedot
Tekniset tiedot
| Hioma-aine | Timantti |
|---|---|
| Hionta-aineen nimike | D |
| Tuotetyyppi | Neulaviila |
| Sis. viilanvarren | ei |
| Raekoko | D126 |
| Kokonaispituus | 55 mm |
| Muotin kuvaus | lattakartiomainen |
| Poikkileikkaus pinnoitteella | 6,3×1 mm |
| Pinnoitteen pituus | 16 mm |
| Pinnoite | täydellinen |
| Varren ⌀ | 3 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G5294201K |
|---|---|
| EAN | 4007220665879 |