Timanttiminiviila, raekoko D126 (keskikarkea), yleismalli
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Aihiot on siroteltu tasaisesti timanttijauheella ja kiinnitetty galvaanisesti. Lyhyempi, kompaktimpi muoto verrattuna timanttineulaviiloihin. Varren 0 mm.
Käyttötiedot
Tarkkaan viimeistelyyn paineilmaviiloilla (nro 079708) tai käsin (pikalukitusvarsi nro 519700).
Huomautus
Muita toteutuksia saatavana pyynnöstä.
Käyttötiedot
Tekniset tiedot
| Hioma-aine | Timantti |
|---|---|
| Hionta-aineen nimike | D |
| Tuotetyyppi | Neulaviila |
| Sis. viilanvarren | ei |
| Raekoko | D126 |
| Kokonaispituus | 60 mm |
| Muotin kuvaus | olake |
| Poikkileikkaus pinnoitteella | 5×2 mm |
| Pinnoitteen pituus | 25 mm |
| Pinnoite | molemminpuolinen |
| Varren ⌀ | 3 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 529420 |
|---|---|
| EAN | 4007220257029 |