Timanttilevy
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Joustava timanttilevy, pinnoitettu timanttihiomajyvillä molemmilta puolilta. Pinnoitteen kanssa korkeus 0,7 mm.
Käyttötiedot
Täydellinen hiontatöihin koverilla ja kuperilla pinnoilla.
Huomautus
Timanttiviilat voidaan puhdistaa petrolissa metalliharjalla (esim. 576000).
Käyttötiedot
Tekniset tiedot
| Hioma-aine | Timantti |
|---|---|
| Hionta-aineen nimike | D |
| Tuotetyyppi | Timanttiviila |
| Pituus | 350 mm |
| Leveys | 35 mm |
| Korkeus | 0,7 mm |
| Hienousaste | keskikarkea |
| Raekoko | D126 |
| Mitat | 35×350 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 529112 |
|---|---|
| EAN | 4007220806388 |