Timanttilevy
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Joustava timanttilevy, pinnoitettu timanttihiomajyvillä molemmilta puolilta. Pinnoitteen korkeus 0,7 mm.
Käyttötiedot
Täydellinen koverien ja kuperien pintojen hiontatöihin.
Huomautus
Timanttiviilat voidaan puhdistaa petrolissa metalliharjalla (esim. 576000).
Käyttötiedot
Tekniset tiedot
| Hioma-aine | Timantti |
|---|---|
| Hionta-aineen nimike | D |
| Tuotetyyppi | Timanttiviila |
| Pituus | 170 mm |
| Leveys | 30 mm |
| Korkeus | 0,7 mm |
| Hienousaste | hieno |
| Raekoko | D64 |
| Mitat | 35×350 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 529110 |
|---|---|
| EAN | 4007220806371 |