Joustavat timanttiviilat
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Erittäin ohut muovialusta, joka on päällystetty timanttihiomajyvillä toiselta puolelta. Päällysteen korkeus 0,5 mm.
Käyttötiedot
Täydellinen hienohiontaan koverilla ja kuperilla pinnoilla tai kapeissa urissa.
Maksimaalinen joustavuus, pienin taivutussäde 15 mm.
Käyttötiedot
Tekniset tiedot
| Suurin taivutussäde | 15 mm |
|---|---|
| Hioma-aine | Timantti |
| Hionta-aineen nimike | D |
| Tuotetyyppi | Timanttiviila |
| Pituus | 165 mm |
| Leveys | 14 mm |
| Korkeus | 0.5 mm |
| Hienousaste | hieno |
| Raekoko | D76 |
| Mitat | 14×165 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 529120 |
|---|---|
| EAN | 4007220004920 |