Jyrsitty viila, puoli pyöreä, karkea
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Jyrsityt viilat erottuvat erittäin suurella terävyydellään täysin jyrsittyjen leikkuusärmien ja optimaalisesti muotoiltujen lastutaskujen ansiosta. Näin myös pehmeiden ja voitelevien materiaalien lastut poistuvat luotettavasti.
Ei tukkeutumisriskiä.
Kovera puoli pyöreä, puolitylppä pää, leikkaa vain ulkopuolelta.
Käyttötiedot
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Jyrsityt viilat |
|---|---|
| Normi | DIN 7264 |
| Muoto | D |
| Hienousaste | karkea |
| Leikkausetäisyys n. | 3 mm |
| Materiaalille | Kevytmetalli ja pehmeä metalli, muovi, puu, nahka jne. |
| Tuotenimen attribuutti | karkea |
| Pituus ilman tappia | 300 mm |
| Poikkileikkaus | 27×9 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 519160 |
|---|---|
| EAN | 2050001696274 |