Jyrsitty viila, olake keskikarkea
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Jyrsityille viiloille on ominaista erittäin korkea terävyys täysin jyrsittyjen leikkuusärmien ja optimaalisesti muotoiltujen lastukammioiden ansiosta. Näin myös pehmeiden ja tahmaisten materiaalien lastut poistuvat luotettavasti.
Tukkeutumisvaaraa ei ole.
Olake, jyrsitty kolmelta sivulta
Käyttötiedot
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Jyrsityt viilat |
|---|---|
| Normi | DIN 7264 |
| Muoto | A |
| Leikkausetäisyys n. | 2 mm |
| Tuotenimen attribuutti | keskikarkea |
| Pituus ilman tappia | 300 mm |
| Poikkileikkaus | 31×7 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 519120 |
|---|---|
| EAN | 2050001696236 |