Varsiympyräharja Teräslanka, messinkipinnoitettu 0,25 mm
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Aaltomaiset erikoislankalaadut, kara-⌀ 6 mm.
Erittäin kulutuskestävässä teräslangassa on ohut messinkikerros.
Käyttötiedot
Käsihiomakoneille, taipuisille akseleille tai käsiporakoneille pintakäsittelyyn, kuten ruosteen tai hehkuhilseen poistoon sekä puhdistukseen. Suuret kierrosluvut antavat moninkertaisesti paremman kapasiteetin.
Ruosteen poistoon, hilseen poistoon, puhdistukseen.
Tekniset tiedot
| Harjan materiaali | Teräslanka, messinkipinnoitettu |
|---|---|
| Punontakuvio | aaltomainen |
| Tuotetyyppi | Pyöröharja |
| Harjan leveys l1 | 10 mm |
| Harjaspituus h1 | 19 mm |
| Harjan leveys l1 | 9 mm |
| Varren halkaisija ds | 6 mm |
| Harjan paksuus | 0,25 mm |
| Harjan ⌀ d1 | 70 mm |
| Enimmäiskierrosluku: | 15000 min-1 |
| Harjan leveys | 10 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 574300 |
|---|---|
| EAN | 4017359027974 |