Pyöröharja varrella Teräslanka 0,30 mm
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Aaltoilevat erikoislankalaadut, varsi-⌀ 6 mm.
Käyttötiedot
Käsihiomakoneisiin, joustaviin akseleihin tai käsiporakoneisiin pintakäsittelyyn, kuten esimerkiksi ruosteen tai valssihilseen poistoon sekä puhdistukseen. Korkeat kierrosluvut antavat moninkertaisesti paremman tehon.
Ruosteenpoistoon, hilseenpoistoon, puhdistukseen.
Tekniset tiedot
| Harjan materiaali | Teräslanka |
|---|---|
| Punontakuvio | aaltoileva |
| Tuotetyyppi | Pyöröharja |
| Harjan leveys l1 | 6 mm |
| Harjaspituus h1 | 9 mm |
| Harjan leveys l1 | 10 mm |
| Varren halkaisija ds | 6 mm |
| Harjan paksuus | 0.3 mm |
| Harjan ⌀ d1 | 40 mm |
| Enimmäiskierrosluku: | 18000 min-1 |
| Harjan leveys | 10 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 574000 |
|---|---|
| EAN | 4017359037409 |