Pyöröharja varrella, messinkilanka 0,20 mm
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Aaltoilevat erikoislankalaadut, varsi-⌀ 6 mm.
Käyttötiedot
Käsihiomakoneisiin, joustaviin akseleihin tai käsiporakoneisiin pintakäsittelyyn, esim. ruosteen tai valssihilseen poistoon sekä puhdistukseen. Korkea kierrosluku antaa moninkertaisesti paremman suorituskyvyn.
Vaativiin purseidenpoisto- ja harjaustöihin ei-rautametalleille.
Tekniset tiedot
| Harjan materiaali | messinkilanka |
|---|---|
| Punontakuvio | aaltoileva |
| Tuotetyyppi | Pyöröharja |
| Harjan leveys l1 | 6 mm |
| Harjaspituus h1 | 19 mm |
| Harjan leveys l1 | 8 mm |
| Varren halkaisija ds | 6 mm |
| Harjan paksuus | 0.2 mm |
| Harjan ⌀ d1 | 70 mm |
| Enimmäiskierrosluku: | 15000 min-1 |
| Harjan leveys | 10 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 574350 |
|---|---|
| EAN | 4017359082805 |