Varsiympyräharja Ruostumaton lanka 0,30 mm
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Aaltomaiset erikoislankalaadut, kara-⌀ 6 mm.
Käyttötiedot
Käsihiomakoneille, taipuisille akseleille tai käsiporakoneille pintakäsittelyyn, kuten ruosteen tai hehkuhilseen poistoon sekä puhdistukseen. Suuret kierrosluvut antavat moninkertaisesti paremman kapasiteetin.
Ruosteen poistoon, hilseen poistoon, puhdistukseen.
Tekniset tiedot
| Harjan materiaali | INOX-lanka |
|---|---|
| Punontakuvio | aaltomainen |
| Tuotetyyppi | Pyöröharja |
| Harjan leveys l1 | 15 mm |
| Harjaspituus h1 | 19 mm |
| Harjan leveys l1 | 10 mm |
| Varren halkaisija ds | 6 mm |
| Harjan paksuus | 0.3 mm |
| Harjan ⌀ d1 | 70 mm |
| Enimmäiskierrosluku: | 15000 min-1 |
| Harjan leveys | 10 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 574200 |
|---|---|
| EAN | 4017359009819 |