Yksirivinen pyöröharja, kierretty Teräslanka 0,50 mm 250×15 mm 250x15 mm
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Suora kartiomainen pyöröharja sileällä teräslangalla 0,50 mm, kierretty ja puristettu tiukasti teräsnapaan.
Vasemmanpuoleinen kierre, estää luotettavasti ennenaikaisen aukeamisen.
Erittäin aggressiivinen harjausvaikutus ja korkea kulutuskestävyys.
Käyttötiedot
Raskaisiin harjausoperaatioihin, kuten hehkuhilseen, ruosteen ja kuonan poistoon, karhennukseen ja metalliosien puhdistukseen sekä muottilautojen puhdistukseen. Kiinteään käyttöön.
Tekniset tiedot
| Harjan materiaali | Teräslanka |
|---|---|
| Harjan paksuus | 0,5 mm |
| Tuotetyyppi | Pyöröharja |
| Harjaspituus h1 | 42 mm |
| Harjan leveys | 15 mm |
| Harjan ⌀ d1 | 250 mm |
| Enimmäiskierrosluku: | 5000 min-1 |
| Reiän halkaisija d1 | 51 mm |
| Punosten määrä | 52 |
| Harjan paksuus | 0,5 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G570325250X15 |
|---|---|
| EAN | 4017359178270 |