Yksirivinen pyöröharja, mikroabrasivinen 0,6 mm, SiC 320
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Yksiriviset harjat aaltomaisella harjasmateriaalilla.
Käyttötiedot
Karkeutukseen, puhdistukseen, ruosteen ja valssihilseen poistoon ym. Yksirivisiä harjoja voidaan asentaa vierekkäin vaihtelevan levyisten rullien muodostamiseksi. Yksilölliseen käyttöön hiomakoneissa.
Tekniset tiedot
| Harjan materiaali | mikroabraasi, hiontanylon |
|---|---|
| Harjan paksuus | 0.6 mm |
| Tuotetyyppi | Pyöröharja |
| Hionta-aineen nimike | SiC |
| Hioma-aine | piikarbidilla (SiC) |
| Harjaspituus h1 | 33 mm |
| Harjan leveys | 16 mm |
| Harjan ⌀ d1 | 200 mm |
| Enimmäiskierrosluku: | 6000 min-1 |
| Reiän halkaisija d1 | 16 mm |
| Reikä-⌀, laajennettavissa poraamalla arvoon | 80 mm |
| Harjan paksuus | 0.6 mm |
| Hionta-aineen nimike | SiC |
| Hioma-aine | piikarbidilla (SiC) |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 570322 |
|---|---|
| EAN | 4017359144930 |