Yksirivinen pyöröharja mikroabrasivi 0,6 mm, SiC 120
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Malli
Yksiriviset harjat, joissa aaltoileva harja-aine.
Käyttötiedot
Karhennukseen, puhdistukseen, ruosteen ja hehkuhilseen poistoon ym. Yksirivisiä harjoja voidaan asentaa vierekkäin, jolloin saadaan vaihtuvalla leveydellä olevia rullia. Yksittäiskäyttöön hiomakoneissa.
Tekniset tiedot
| Harjan materiaali | mikroabrasivi, hiomanailon |
|---|---|
| Harjan paksuus | 0.6 mm |
| Tuotetyyppi | Pyöröharja |
| Hionta-aineen nimike | SiC |
| Hioma-aine | piikarbidilla (SiC) |
| Harjaspituus h1 | 21 mm |
| Harjan leveys | 12 mm |
| Harjan ⌀ d1 | 100 mm |
| Enimmäiskierrosluku: | 8000 min-1 |
| Reiän halkaisija d1 | 12 mm |
| Reikä-⌀, laajennettavissa poraamalla arvoon | 20 mm |
| Harjan paksuus | 0.6 mm |
| Hionta-aineen nimike | SiC |
| Hioma-aine | piikarbidilla (SiC) |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 570320 |
|---|---|
| EAN | 4017359163825 |