Yksirivinen pyöröharja, keraaminen rae 0,2 mm, K120
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Yksiriviset harjat aaltomaisella harjasmateriaalilla.
Käyttötiedot
Karkeaan työstöön, puhdistukseen, ruosteenpoistoon, kalkinpoistoon jne. Yksiriviset harjat voidaan asentaa pinoamalla ne yhteen, jolloin voidaan muodostaa eri levyisiä rullia. Yksilölliseen käyttöön hiomakoneissa.
Tekniset tiedot
| Harjan materiaali | mikrohioma-aine, hiomanailon |
|---|---|
| Harjan paksuus | 0.6 mm |
| Tuotetyyppi | Pyöröharja |
| Hionta-aineen nimike | SiC |
| Hioma-aine | piikarbidi (SiC) |
| Harjaspituus h1 | 32 mm |
| Harjan leveys | 14 mm |
| Harjan ⌀ d1 | 150 mm |
| Enimmäiskierrosluku: | 6000 min-1 |
| Reiän halkaisija d1 | 12 mm |
| Reikä-⌀, laajennettavissa poraamalla arvoon | 30 mm |
| Harjan paksuus | 0.6 mm |
| Hionta-aineen nimike | SiC |
| Hioma-aine | piikarbidi (SiC) |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 570324 |
|---|---|
| EAN | 4017359673430 |