Käsiteräsharja, suora teräslanka 0,35 mm
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Malli
Taivutettu puukahva, jossa kaksi ripustusreikää. Harjaspituus 140 mm, harjaskorkeus 25 mm, kokonaispituus n. 290 mm.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Teräsharja |
|---|---|
| Harjan materiaali | Teräslanka |
| Harjan paksuus | 0,35 mm |
| Rungon materiaali | Puu |
| Työpituus l3 | 140 mm |
| Harjaspituus h1 | 25 mm |
| Pinnoiterivien määrä | 6 |
| Harjaspituus h1 | 25 mm |
| Työpituus l3 | 140 mm |
| Pinnoiterivien määrä | 6 |
| Peruspidikkeen leveys | 45 mm |
| Kokonaispituus l | 290 mm |
| Rungon materiaali | Puu |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 575000 |
|---|---|
| EAN | 4017359013304 |