Lamellihiomatappi (CER) raekoko 80
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Radiaalisesti kiinnitetyt hiomanauhalamellit työkalun akselin ympärillä.
Hiomanauhat siroteltu keraamisella raeaineella (CER).
Käyttötiedot
Erityisesti hienohionta- ja kiillotustöihin suuremmilla säteillä työkalu- ja muottivalmistuksessa sekä säiliö- ja koneenrakennuksessa. Hiomanauhalamellit mukautuvat työkappaleen muotoihin.
Käyttötiedot
Tekniset tiedot
| Hioma-aine | Keraamirae (CER) |
|---|---|
| Hionta-aineen nimike | Keraami |
| Tuotetyyppi | Lamellilaikkatappi |
| Tuotenimen attribuutti | Raekoko 80 |
| Suositeltu kierrosluku | 12000 min-1 |
| Pään leveys | 30 mm |
| Pään ⌀ | 60 mm |
| Suositeltu kierrosluku | 8000 min-1 |
| Varren ⌀ | 6 mm |
| Enimmäiskierrosluku: | 12700 min-1 |
| Raekoko | 80 |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 554160 |
|---|---|
| EAN | 4045197803825 |