Lamellilaikka V4 Purple Power, (CER) teräslevytausta, viisto teräkselle ja ruostumattomalle teräkselle 36 36
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Normi
Robottijärjestelmissä tai tehokkaissa koneissa (>1700 W).
Malli
Lamellilaikka, jossa korkea pinnoitetiheys ja tukeva teräslevytausta suurta puristusvoimaa varten. Itsehioutuva keraaminen rae (CER) polyesterialustalla maksimaaliseen aineenpoistoon ja kestävyyteen.
Käyttötiedot
Koviin ja karkeisiin hiontatöihin pinnoilla ja reunoilla.
Käyttötiedot
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Lamellihiomalaikka |
|---|---|
| Hionta-aineen nimike | Keramiikka |
| Optimoitu materiaaleille | INOX; teräs |
| Maksimikehänopeus | 80 m/s |
| Raudan, rikin ja kloorin osuus | < 0,1 % |
| Hioma-aine | Keraaminen hiomajyvä (CER) |
| Tuotenimen attribuutti | ⌀ 125 mm |
| Reiän ⌀ | 22.23 mm |
| Levyn ⌀ | 125 mm |
| Muotin kuvaus | kupera |
| Levyn ⌀ | 125 mm |
| Reiän ⌀ | 22.23 mm |
| Muotin kuvaus | kupera |
| Raekoko | 36 |
| Hionta-aineen nimike | Keramiikka |
| Maksimikehänopeus | 80 m/s |
| Hioma-aine | Keraaminen hiomajyvä (CER) |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G56545036 |
|---|---|
| EAN | 4027497009329 |