Lamellilaikka V2 Power (ZA), taso-kupera teräkselle 40 40
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Patentoitu, kaareva lamellimuoto ja sijoittelu antavat parhaan mahdollisen pinnoitepaksuuden erinomaista hiontatehoa ja käyttöikää varten.
Lasikuituinen laikka yleiskäyttöön.
Puhdasta zirkoniumkorundia polyesterin ja puuvillan sekoitekankaalla. Erittäin aggressiivinen avoimen raeripottelun ansiosta.
Käyttötiedot
Vähävärinäinen työskentely ja pitkä käyttöikä.
Huomautus
Taustaton lamellilaikka SLTflex pehmeään hiontaan, pienahitsien työstöön jne. saatavana numerosta 566300 alkaen.
Käyttötiedot
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Lamellihiomalaikka |
|---|---|
| Tuotenimen attribuutti | ⌀ 178 mm |
| Hionta-aineen nimike | ZA |
| Optimoitu materiaaleille | Teräs |
| Maksimikehänopeus | 80 m/s |
| Raudan, rikin ja kloorin osuus | < 0,1 % |
| Selkä | Lasikuitusilta |
| Levyn ⌀ | 178 mm |
| Raekoko | 40 |
| Muotin kuvaus | tasokupera |
| Reiän ⌀ | 22.23 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G56546340 |
|---|---|
| EAN | 4027497403417 |