Lamellilaikka SLTflex (ZA), kiinnitys M14 ⌀ 115 mm
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Patentoitu kaarimainen lamellirakenne on liitetty säteittäisesti erittäin lujaan lasikuituvahvisteisesta muovista valmistettuun ytimeen.
Taustattoman rakenteen ansiosta saavutetaan erittäin suuri lamellien ulostulo. Erittäin suuri pinnoitustiheys. M14-kierrekiinnitys, holkkimutteria ei tarvita.
Zirkoniumkorundi (ZA) hiovaan sidokseen perustuvalla pinnoitteella yleiskäyttöön.
Käyttötiedot
Sopii vaikeapääsyisten kohtien työstöön, muotohiontaan ja kulmahitsien hiontaan. Pitkä lamellien ulostulo mahdollistaa pehmeän hionnan.
Käyttötiedot
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Lamellilaikka |
|---|---|
| Tuotenimen attribuutti | ⌀ 115 mm |
| Kierrekoko | M14 |
| Hionta-aineen nimike | ZA |
| Optimoitu materiaaleille | Teräs |
| Maksimikehänopeus | 80 m/s |
| Raudan, rikin ja kloorin osuus | <0,1 % |
| Levyn ⌀ | 115 mm |
| Raekoko | 80 |
| Muotin kuvaus | viistotettu lamelliulokkeella |
| Sarja | SLTflex |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 566300 |
|---|---|
| EAN | 4027497329304 |