Lamellilaikka SLTT (ZA-Power), taso-kupera teräkselle ja ruostumattomalle teräkselle 40 40
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Malli
Patentoitu, kaareva lamellimuoto ja lamellien asettelu antavat parhaan mahdollisen pinnoitteen paksuuden erinomaisen hiontatehon ja käyttöiän saavuttamiseksi.
Kestävä teräslevystä valmistettu tukilaikka. Hiljainen ja vähän tärisevä.
Erityinen zirkonkorundiseos hionta-aktiivisella pinnoitteella viileään hiontaan.
Käyttötiedot
Kun tarvitaan suurin hiontateho ja pitkä kulumisaika.
Huomautus
Selkätyksetön lamellilaikka SLTflex pehmeään hiontaan, pienahitsien työstöön jne. löytyy nro 56630000a alkaen.
Käyttötiedot
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Lamellilaikka |
|---|---|
| Tuotenimen attribuutti | ⌀ 178 mm |
| Hionta-aineen nimike | ZA |
| Optimoitu materiaaleille | INOX; teräs |
| Maksimikehänopeus | 80 m/s |
| Raudan, rikin ja kloorin osuus | < 0,1 % |
| Selkä | Teräslevyselkä |
| Levyn ⌀ | 178 mm |
| Raekoko | 40 |
| Muotin kuvaus | tasokupera |
| Reiän ⌀ | 22,23 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G56541340 |
|---|---|
| EAN | 4027497388790 |