Lamellilaikka SLTT (ZA), litteä-kuperä teräkselle ⌀ 178 mm 60
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Patentoitu, kaarimainen lamellimuoto ja asettelu antavat parhaan mahdollisen pinnoitepaksuuden erinomaiselle hiontateholle ja käyttöiälle.
Vankka teräslevystä valmistettu tukilaikka. Hiljainen ja vähävärinäinen.
Puhdas zirkoniumkorundi polyesterin ja puuvillan sekoitekankaalla. Erittäin aggressiivinen avoimen jyväjakautuman ansiosta.
Käyttötiedot
Kun vaaditaan korkeinta hiontatehoa ja pitkää kestoikää.
Huomautus
Taustaton lamellilaikka SLTflex pehmeään hiontaan, kulmahitsien työstöön jne. on saatavana numerosta 566300 alkaen.
Käyttötiedot
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Lamellihiomalaikka |
|---|---|
| Tuotenimen attribuutti | ⌀ 178 mm |
| Hionta-aineen nimike | ZA |
| Optimoitu materiaaleille | Teräs |
| Maksimikehänopeus | 80 m/s |
| Raudan, rikin ja kloorin osuus | < 0,1 % |
| Selkä | Teräslevyselkä |
| Levyn ⌀ | 178 mm |
| Raekoko | 60 |
| Muotin kuvaus | tasokonveksi |
| Reiän ⌀ | 22.23 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G56540360 |
|---|---|
| EAN | 4027497388967 |