Lamellilaikka SLTflex (CER), kiinnitys M14 ⌀ 115 mm
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Patentoitu kaarimainen lamellirakenne on liitetty säteittäisesti erittäin lujaan, lasikuituvahvisteisesta muovista valmistettuun ytimeen.
Taustattoman rakenteen ansiosta saavutetaan erittäin suuri lamellin ulkonema. Erittäin korkea päällystystiheys. M14-kierukiinnitys, holkkimutteria ei tarvita.
Keraaminen jyvä (CER) hiontasidoksella vaativaan käyttöön.
Käyttötiedot
Soveltuu vaikeapääsyisten kohtien työstöön, muotohiontaan ja kulmahitsien hiontaan. Pitkä lamellin ulkonema mahdollistaa pehmeän hionnan.
Käyttötiedot
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Lamellihiomalaikka |
|---|---|
| Tuotenimen attribuutti | ⌀ 115 mm |
| Kierrekoko | M14 |
| Hionta-aineen nimike | Keraami |
| Optimoitu materiaaleille | INOX |
| Maksimikehänopeus | 80 m/s |
| Raudan, rikin ja kloorin osuus | <0,1 % |
| Levyn ⌀ | 115 mm |
| Raekoko | 40 |
| Muotin kuvaus | vino lamelliulkonemalla |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 566312 |
|---|---|
| EAN | 4027497550579 |