Kuitulaikka Actirox AF 890 (CER)
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Malli
Vetolujaa mutta erittäin joustavaa vulkanoitua kuitua. Reikä 22,23 mm ja ristiviilto.
Kärkityyppi: VSM Actirox AF 890 -kuitulaikat mahdollisimman suurella ja aggressiivisella hiontateholla. Viileä hionta ja erinomainen käyttöikä.
Raetyyppi: 100 % geometrisesti muotoiltu VSM-keraamirae hiontaa aktivoivalla pintakerroksella (TOP SIZE).
Käyttötiedot
Kulmahiomakoneisiin, maks. kehänopeus 80 m/s, tukilaikalla nro 566650/6670.
Tasaisten tai kuperien pintojen hiontaan hyvällä joustavuudella.
Käyttötiedot
Tekniset tiedot
| Hioma-aine | Keraaminen seosrae (ZA), jossa hiova pinnoite (TOP SIZE) |
|---|---|
| Hionta-aineen nimike | Keraami |
| Maksimikehänopeus | 80 m/s |
| Raudan, rikin ja kloorin osuus | < 0,1 % |
| Hioma-alusta | Vulkankuitu |
| Reiän ⌀ | 22.23 mm |
| Tuotetyyppi | Kuitulaikka |
| Tuotenimen attribuutti | ⌀ 180 mm |
| Levyn ⌀ | 180 mm |
| Sarja | Actirox |
| Raekoko | 80 |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 566444 |
|---|---|
| EAN | 4018875586013 |