ISO-tukilaikka joustava/sileä
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
ISO:n mukainen.
Elastinen erikoismuovinen laikka joustavaan muotojen hiontaan. Täydellinen raekoolle 60 ja sitä hienommille.
Kuitulaikan tukilaikka, erittäin lämmönkestävä. Erikoismuotoilu kuitulaikkojen täyden suorituskyvyn saavuttamiseksi.
Tekniset tiedot
| Sis. kiristysmutteri | kyllä |
|---|---|
| Tuotetyyppi | Tukilaikka |
| Sopii levyn ⌀:lle | 115 mm |
| Maksimikehänopeus | 80 m/s |
| Ulkoinen ⌀ | 108 mm |
| Enimmäiskierrosluku: | 13300 min-1 |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 566650 |
|---|---|
| EAN | 2050001032164 |