Kuitulaikka Actirox AF 890 (CER) ⌀ 125 mm
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Vetoluja, mutta erittäin taipuisa vulkanisoitu kuitu. Reikä 22,23 mm ja ristiviilto.
VSM Actirox AF 890 -kuitulaikat mahdollisimman suurella ja aggressiivisimmalla hiontateholla. Viileä hionta ja erinomainen käyttöikä.
Raetyyppi: 100 % geometrisesti muotoiltu VSM-keraaminen jyvä hioma-aktiivisella pinnoitteella (TOP SIZE).
Käyttötiedot
Kulmahiomakoneille, joiden maks. kehänopeus 80 m/s, tukilaikalla nro 566650/6670.
Tasaisten tai kuperien pintojen hiontaan suurella joustavuudella.
Käyttötiedot
Tekniset tiedot
| Hioma-aine | Keraamisekoitusraekoko (ZA) hiontapinnoitteella (TOP SIZE) |
|---|---|
| Hionta-aineen nimike | Keramiikka |
| Maksimikehänopeus | 80 m/s |
| Raudan, rikin ja kloorin osuus | < 0,1 % |
| Hioma-alusta | Vulkanoitu kuitu |
| Reiän ⌀ | 22.23 mm |
| Tuotetyyppi | Kuitulaikka |
| Tuotenimen attribuutti | ⌀ 125 mm |
| Levyn ⌀ | 125 mm |
| Sarja | Actirox |
| Raekoko | 36 |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 566443 |
|---|---|
| EAN | 4018875091586 |