Kuitulaikan tukilaikka joustava/sileä mm
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Malli
Elastinen erikoismuovilaikka joustavaan muotohiontaan. Sopii alkaen raekoosta 60 hienompiin.
Kuituhiomalaikan alusta, kestää erittäin hyvin kuumuutta. Erityismalli kuituhiomalaikan täyden suoritustehon saavuttamiseksi.
Tekniset tiedot
| Sis. kiristysmutteri | kyllä |
|---|---|
| Tuotetyyppi | Tukilaikka |
| Sopii levyn ⌀:lle | 125 mm |
| Maksimikehänopeus | 80 m/s |
| Ulkoinen ⌀ | 125 mm |
| Enimmäiskierrosluku: | 12500 min-1 |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 566692 |
|---|---|
| EAN | 4046719523818 |