ISO-tukilaikka, keskikova/uritettu
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Malli
ISO:n mukainen.
Keskikova laikka leveillä urilla parempaan raetukeen reuna- ja pintahionnassa.
Karkeampiin hiontatöihin karkeusalueella 36–60.
Kuitulaikan tukilaikka, korkea lämmönkestävyys. Erikoismuotoilu kuitulaikkojen täyden kapasiteetin saavuttamiseksi.
Tekniset tiedot
| Sis. kiristysmutteri | kyllä |
|---|---|
| Tuotetyyppi | Tukilaikka |
| Sopii levyn ⌀:lle | 125 mm |
| Maksimikehänopeus | 80 m/s |
| Ulkoinen ⌀ | 117 mm |
| Enimmäiskierrosluku: | 12500 min-1 |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 566670 |
|---|---|
| EAN | 2050001031785 |