GARANT GreenPlus -kanisteri tyhjennysventtiilillä, l 5
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
GARANT GreenPlus kanisterin tyhjennyshanaRakenneTyhjennyshana 5 litran kanisterille nesteiden täyttöä varten.
GARANT GreenPlus -kanisterin tyhjennyshana
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Tyhjennyshana |
|---|---|
| Kestävyys | GARANT GreenPlus |
| Tiiviste | EPE 300 |
| Ulkokierteen halkaisija | 54,8 mm |
| Kierteen nousu | 5 mm |
| Sarja | GreenPlus |
| Sisäkierre-⌀ | 50,2 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G0880105 |
|---|---|
| EAN | 4067263723325 |