GARANT GreenPlus -kanisteri tyhjennysventtiilillä, l
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
GARANT GreenPlus -kanisterin tyhjennyshanaTekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Tyhjennyshana |
|---|---|
| Kestävyys | GARANT GreenPlus |
| Tiiviste | EPE 300 |
| Ulkokierteen halkaisija | 60,5 mm |
| Kierteen nousu | 6 mm |
| Sarja | GreenPlus |
| Sisäkierre-⌀ | 55,6 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 088010 |
|---|---|
| EAN | 4062406581237 |