Sekoitusvarsi
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Sekoitusvarsi maalille ja rappaukselle. Sekoitusvarsi kuusiokaralla kiinnitystä varten porakoneen istukkaan.
Rakenne
Enintään 20 kg, 10 mm kuusiokara.
Rakenne
Sekoitusvarsi maalille ja laastille. Sekoitusvarsi kuusioprofiililla kiinnitystä varten porakoneen istukkaan.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Sekoitusvarsi |
|---|---|
| ⌀ | 100 mm |
| Väri | punainen |
| Pituus | 600 mm |
| Liitäntä kuusio profiili | 10 mm |
| Käyttöalue | enintään 20 kg – kiinnitystä varten poraistukkaan |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 087232 |
|---|---|
| EAN | 4013307349181 |