Maalikaukalo, muovi
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
- Tuotenumero
- 087170
- Varastotilanne
- Ei varastossa
Ladattavat tiedostot
Tuotekuvaus
Maalikaukalo, muoviTekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Maalikaukalo |
|---|---|
| Syvyys | 27 cm |
| Väri | sininen |
| Leveys | 15 cm |
| Korkeus | 5,5 cm |
| Materiaali | muovi |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 087170 |
|---|---|
| EAN | 4002353005288 |