Virranjakaja Cee1
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Ulostulopistorasiat itselukittuvalla kannella.
Rakenne
Muovinen rakennussähkökeskus, jolla on suuri iskunkestävyys ja jossa on kaapelin säilytystä varten kelain.
3 maadoitettua pistorasiaa on kytketty kolmelle vaiheelle.
Toiminta
IP44: Suojaus roiskuvalta vedeltä kaikista suunnista sekä suojaus vierasesineiden tunkeutumiselta, kun niiden halkaisija on > 1 mm, mutta työkalut ja johdot tulee pitää etäällä.
IP44: Suojaus roiskuvalta vedeltä kaikista suunnista sekä suojaus vierasesineiden tunkeutumiselta, kun niiden halkaisija on > 1 mm, mutta työkalut ja johdot tulee pitää etäällä.
Rakenne
Pistorasiat itse lukittuvilla kansilla.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Sähkönjakaja |
|---|---|
| Liitäntätyyppi, tulo | F; F; F |
| IP-suojausluokka | IP 44 |
| Syvyys | 120 mm |
| Pistorasioiden määrä 400 V/16 A | 1 |
| Pistorasioiden määrä 250 V | 3 |
| Leveys | 200 mm |
| Energiansyöttö | Verkkovirtakäyttöinen |
| Korkeus | 360 mm |
| Kaapelin väri | musta |
| Kaapelin rakenne (sähkö) | 5G1,5 |
| Kaapeliluokka (sähköinen) | H07RN-F |
| Kaapelin pituus | 2 m |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G081148CEE1 |
|---|---|
| EAN | 4007123667604 |