Virranjakaja
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Suoritus
Lähtöpistorasia itselukittuvalla kannella.
Suoritus
Kompakti pienvirtajakelija. Vakaa, iskunkestävä muovikotelo, jossa tukeva sinkitty teräsputkijalusta. Maadoitetut pistorasiat jaettuna kaikille 3 vaiheelle, liitäntänä CEE 400 V/16 A, 5-napainen.
Toiminto
IP44: Suoja roiskuvalta vedeltä kaikista suunnista ja suoja vierasesineiden tunkeutumista vastaan, kun halkaisija > 1 mm, mutta työkalut ja johdot on pidettävä etäällä.
IP44: Suoja roiskuvalta vedeltä kaikista suunnista ja suoja vierasesineiden tunkeutumista vastaan, kun halkaisija > 1 mm, mutta työkalut ja johdot on pidettävä etäällä.
Rakenne
Pistorasiat itse lukittuvilla kansilla.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Sähkönjakaja |
|---|---|
| Liitäntätyyppi, tulo | F |
| IP-suojausluokka | IP 44 |
| Syvyys | 190 mm |
| Pistorasioiden määrä 400 V/16 A | 2 |
| Pistorasioiden määrä 250 V | 4 |
| Leveys | 255 mm |
| Energiansyöttö | Verkkovirtakäyttöinen |
| Korkeus | 360 mm |
| Kaapelin väri | musta |
| Kaapelin rakenne (sähkö) | 5G1,5 |
| Kaapeliluokka (sähköinen) | H07RN-F |
| Kaapelin pituus | 2 m |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 081148 |
|---|---|
| EAN | 4007123075539 |