Virranjakaja Cee
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Lähtöpistorasiat itselukittuvalla kannella.
Rakenne
Kestävä, muovipinnoitettu teräsputkiteline tarjoaa hyvän vakauden ja lisäsuojan kotelolle. Kotelossa on lisäksi ergonominen kantokahva. Öljynkestävää kumikaapelia voidaan säilyttää kätevästi kelalaitteessa. Lisäksi 30 mA vikavirtasuoja ja lukittava suojakansi lisäävät turvallisuutta työpaikalla.
Toiminta
IP44: Suojaus roiskuvalta vedeltä kaikista suunnista sekä suojaus vieraiden esineiden tunkeutumiselta, kun niiden halkaisija on > 1 mm; työkaluja ja johtimia tulee kuitenkin pitää etäällä.
Rakenne
Pistorasiat itse lukittuvilla kansilla.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Sähkönjakaja |
|---|---|
| Liitäntätyyppi, tulo | F |
| IP-suojausluokka | IP 44 |
| Pistorasioiden määrä 400 V/16 A | 1 |
| Leveys | 320 mm |
| Energiansyöttö | Verkkovirtakäyttöinen |
| Korkeus | 250 mm |
| Kaapelin väri | musta |
| Kaapelin pituus | 2 m |
| Pistorasioiden määrä 400 V/32 A | 2 |
| Pistorasioiden määrä 230 V / 16 A | 4 |
| Paino | 8.25 kg |
| Verkkojännite | 400 V |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G081148CEE |
|---|---|
| EAN | 4007123654437 |