Siirrettävä energianjakaja valaisimella
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
- Tuotemerkki
- Hediâ
- Tuotenumero
- 081141
Tuotekuvaus
Siirrettävä sähköjakaja valaistuksellaRakenneKokoonpano 4×250 V/16 A pistorasiaa itsesulkeutuvilla kansilla.
Kokoonpano 2×400 V/16 A CEE pistorasiaa itsesulkeutuvilla kansilla.
Rakenne
Siirrettävä haaroituspistorasia kestävällä kovakumivahvistetulla kotelolla. 2,5 m liitäntäkaapeli H07RN-F 3G2,5 maadoitetulla pistotulpalla 250 V. Lähtöpistorasioissa itselukittuva kansi.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Sähköjakaja |
|---|---|
| Liitäntätyyppi, tulo | F |
| Syvyys | 205 mm |
| Pistorasioiden määrä 400 V/16 A | 2 |
| Pistorasioiden määrä 250 V | 4 |
| Leveys | 205 mm |
| Energiansyöttö | verkkokäyttöinen |
| Korkeus | 217 mm |
| Valovirta | 2000 lm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 081141 |
|---|---|
| EAN | 4003644000197 |