Siirrettävä pistorasiapaneeli, F, B, PL, CZ
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Siirrettävä jatkopistorasia, jossa kestävä kovakumivahvistettu kotelo. 2,5 m liitäntäkaapeli H07RN-F 3G2,5 suojamaadoitetulla pistotulpalla 250 V.
Lähtöpistorasioissa itselukittuvat kannet.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Energiajakaja |
|---|---|
| Syvyys | 212 mm |
| Pistorasioiden määrä 400 V/16 A | 2 |
| Pistorasioiden määrä 250 V | 4 |
| Leveys | 227 mm |
| Energiansyöttö | Verkkokäyttöinen |
| Korkeus | 305 mm |
| Valovirta | 2000 lm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 081140 |
|---|---|
| EAN | 4003644021093 |