Siirrettävä pistorasiakisko
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Siirrettävä jatkopistorasia, jossa on kestävä kovakumivahvistettu kotelo. 2,5 m liitäntäjohto H07RN-F 3G2,5 suko-pistotulpalla 250 V.
Pistorasiat itsekiinnittyvillä suojakansilla.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Virranjakelu |
|---|---|
| Syvyys | 212 mm |
| Pistorasioiden määrä 250 V | 8 |
| Leveys | 227 mm |
| Energiansyöttö | Verkkovirtakäyttöinen |
| Korkeus | 305 mm |
| Valovirta | 2000 lm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 081139 |
|---|---|
| EAN | 4003644013159 |