Ripustettava energiajako 250SAFE 250safe
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Kompakti ripustettava energianjakaja, jossa on tilaa säästävää ja hyvin järjestettyä sähkön ja paineilman jakelua varten kestävä, kovakumivahvistettu kotelo.
Pistorasiat itselukittuvilla kansilla.
Rakenne
2 kpl painonappi-turvapikaliitintä 3/8", 2 m paineilmaletku.
Rakenne
Kompakti ripustettava energianjakaja, jossa on kestävä, kovakumivahvistettu kotelo tilaa säästävään ja hyvin järjestettyyn sähkön ja paineilman jakeluun.
Lähtöpistorasiat itse lukittuvilla kansilla.
Tekniset tiedot
| Liitäntätyyppi, tulo | F; F; F |
|---|---|
| Syvyys | 212 mm |
| Pistorasioiden määrä 400 V/16 A | 1 |
| Teho | 9.5 kW |
| Pistorasioiden määrä 250 V | 6 |
| Paineilmaliitäntöjen lukumäärä | 2 |
| Leveys | 227 mm |
| Energiansyöttö | Verkkokäyttöinen |
| Korkeus | 305 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G081144250SAFE |
|---|---|
| EAN | 4003644021109 |