Ripustettava energiajakelija F-, B-, PL- ja CZ-maille
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Kompakti ripustettava energianjakaja, jossa on vankka kovakumivahvistettu runko tilaa säästävään ja hyvin järjestettyyn sähkön ja paineilman jakeluun.
Pistorasiat maille F, B, PL ja CZ.
- Helppo kaapelin läpivienti vedonpoistolla.
- Ripustuslenkki ja tukeva työkalukoukku.
- Roiskevesisuojattu IPX4.
Lähtöpistorasiat itselukittuvilla kansilla.
Huomautus
Ripustettava energianjakaja Ethernet-liitännällä saatavilla pyynnöstä.
Toiminto
IP20: Suoja vierasesineiden tunkeutumista vastaan, ⌀ < 12 mm, mutta kosketusta on vältettävä; ei suojaa vettä vastaan.
IP44: Suoja roiskuvalta vedeltä kaikista suunnista sekä suoja vierasesineiden tunkeutumista vastaan, halkaisija yli 1 mm; työkalut ja johdot on pidettävä etäällä.
Rakenne
Kompakti ripustettava energiajakelija, jossa on vankka, kovakumivahvistettu kotelo tilaa säästävää ja hyvin järjestettyä sähkön ja paineilman jakelua varten.
Pistorasioilla maille F, B, PL ja CZ.
- Helppo kaapelin sisäänvienti vedonpoistolla.
- Ripustuslenkki ja tukeva työkalukoukku.
- Roiskevesisuojattu IPX4.
Lähtöpistorasiat itselukittuvilla kansilla.
Huomautus
Ripustettava energiajakelija Ethernet-liitännällä saatavana pyynnöstä.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Virranjakelu |
|---|---|
| Liitäntätyyppi, tulo | E; E; E |
| IP-suojausluokka | IP 44 |
| Syvyys | 212 mm |
| Teho | 3.5 kW |
| Pistorasioiden määrä 250 V | 6 |
| Tyyppi | 250 |
| Leveys | 227 mm |
| Energiansyöttö | Verkkovirtakäyttöinen |
| Korkeus | 305 mm |
| Sopii maille | F; B; PL; CZ |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 081143 |
|---|---|
| EAN | 4003644015788 |