Ripustettava energiajakaja
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Kompakti ripustettava energianjakaja, jossa on vankka, kovakumivahvistettu kotelo tilaa säästävään ja hyvin järjestettyyn sähkön ja paineilman jakeluun.
- Helppo kaapelin sisäänvienti vedonpoistolla.
- Ripustuslenkki ja tukeva työkalukoukku.
- Roiskevesisuojattu IPX4.
Lähtöpistorasiat itse lukittuvalla kannella.
Huomautus
Ripustettava energianjakopiste Ethernet-liitännällä pyynnöstä.
Rakenne
2×1/4 tuuman paineilma-letkuliitännät, 2,5 m paineilmaletku.
Toiminta
IP20: Suojaus vieraiden esineiden tunkeutumista vastaan, kun ⌀ < 12 mm, mutta kosketusta tulee välttää; lisäksi ei suojaa vedeltä.
IPX4: Suojaus roiskuvalta vedeltä kaikista suunnista, mutta ei suojaa vieraita esineitä tai kosketusta vastaan.
Rakenne
Kompakti ripustettava energianjakaja, jossa on kestävä kovakumivahvistettu kotelo tilaa säästävään ja järjestelmälliseen sähkön ja paineilman jakeluun.
- Helppo kaapelin läpivienti vedonpoistolla.
- Ripustuslenkki ja tukeva työkalukoukku.
- Roiskevesisuojattu IPX4.
Pistorasiat itsekiinnittyvillä suojakansilla.
Huomautus
Ripustettava energiajakaja Ethernet-liitännällä saatavilla pyynnöstä.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Virranjakelu |
|---|---|
| Liitäntätyyppi, tulo | F; F; F |
| IP-suojausluokka | IP X4 |
| Syvyys | 212 mm |
| Paineilmakytkentä | 1/4 tuuma |
| Pistorasioiden määrä 400 V/16 A | 1 |
| Teho | 9.5 kW |
| Pistorasioiden määrä 250 V | 6 |
| Paineilmaliitäntöjen lukumäärä | 2 |
| Tyyppi | 250AIR |
| Leveys | 227 mm |
| Energiansyöttö | Verkkovirtakäyttöinen |
| Korkeus | 305 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 081142 |
|---|---|
| EAN | 4003644014965 |