Jatkopistorasia, 6 pistorasiaa, litteä pistotulppa 6 6
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Malli
Comfort-Line Plus -pistorasialista 6 litteälle pistotulpalle, valkoinen, 2 m H05VV-F 3G1,5
- Muotoiltu design.
- Pistorasiat 90° kulmassa.
- Soveltuu erinomaisesti kulmapistotulppien liittämiseen.
- Innovatiivinen, käytännöllinen, tilaa säästävä litteä pistotulppa.
- Suuri väli pistorasioiden välillä mahdollistaa virtalähteiden käytön.
- Valaistu turvakytkin, kaksinapainen päälle/pois kytkentä.
- Optimaalinen kiinnitysruuvireikien ansiosta, helppo kiinnittää jatkopistorasia esim. seinään.
- Pistorasiat vahvistetulla kosketussuojauksella.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Jatkopistorasia |
|---|---|
| Kaapelirakenne | 3G1,5 |
| Kaapeliluokka | H05VV-F |
| Kaapelin pituus | 2 m |
| Pistorasioiden määrä | 6 |
| Pistorasioiden määrä 230 V / 16 A | 6 |
| Liitäntätyyppi, tulo | F; F; F |
| Energiansyöttö | Verkkokäyttöinen |
| Virtakytkin | kyllä |
| Nimellisjännite | 230 V |
| Verkkotaajuus | 50 Hz |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G0811536 |
|---|---|
| EAN | 4007123641109 |