Jatkopistorasia 6 pistorasiaa, kytkimellä 6 6
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Ecolor-jatkopistorasia, 6 pistorasiaa, musta, 1,5 m H05VV-F 3G1,5.
- Tyylikäs, siro, ajaton ja korkealaatuinen muotoilu
- Kiillotettu pinta
- Maadoitetut pistorasiat 45° kulmassa, myös kulmapistokkeille
- Valaistu turvakytkin, kaksinapainen päälle/pois kytkettävä
- Pistorasiat vahvistetulla kosketussuojalla
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Jatkopistorasia |
|---|---|
| Kaapelirakenne | 3G1,5 |
| Kaapeliluokka | H05VV-F |
| Listan pituus | 355 mm |
| Kaapelin pituus | 1.5 m |
| Pistorasioiden määrä | 6 |
| Pistorasioiden määrä 230 V / 16 A | 6 |
| Liitäntätyyppi, tulo | F; F; F |
| Energiansyöttö | Verkkokäyttöinen |
| Virtakytkin | kyllä |
| Nimellisjännite | 230 V |
| Verkkotaajuus | 50 Hz |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G0811526 |
|---|---|
| EAN | 4007123647903 |