Alkali-mangaaniparistot 6lr61
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Alkali-mangaaniparistoTuotetiedotKorkealaatuinen ja tehokas alkali-mangaani-merkkiparisto VARTA LONGLIFE Power laitteisiin, joissa on suuri energiantarve. Laatua ”Made in Germany” (paitsi 6LR61).
Taattu säilyvyysaika 10 vuotta.
Toimitussisältö
1 kpl
Alkali-mangaaniparistot
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Paristo |
|---|---|
| Nimellisjännite | 9 V |
| Kemiallinen rakenne | Alkali-mangaani |
| Uudelleenladattava | ei |
| Kansainvälinen malli | 6LR61 |
| Paino per kappale | 48 g |
| Akkutyyppimerkintä | 9 V -blokki |
| Energiansyöttö | Paristokäyttöinen |
| Mukana olevien akkujen lukumäärä | 1 |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G0815616LR61 |
|---|---|
| EAN | 4008496559862 |