Varavirtalähde Energy Box 10 10
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Kuvaus
- Tehokas virtapankki, jossa 4 porttia (1x mikro-USB-tulo, 2x USB A -lähtö,
1x kaksisuuntainen USB Type C -liitäntä) - Akku: Li-polymeeri 3,7 V 10 000 mAh 37 Wh
- Läpivientilataus: lataa virtapankkisi ja älypuhelimesi
samanaikaisesti - Nopea lataus USB Type C -liitännän teknisen trendin ansiosta: 5 V/3,0 A
- Täydellinen liikkeellä ollessa: lataa kolme laitetta samanaikaisesti
- Lataus- ja purkautumistaso näytetään neljällä valkoisella LED-valolla
- Uusimmalla 'VARTA Advanced Safety Technology' -tekniikalla
Malli
VARTA Energy Power Bank, jossa on 4 porttia (1x mikro-USB-tulo, 2x USB A -lähtöä, 1x kaksisuuntainen USB Type C -liitäntä), tarjoaa 1000 mAh kapasiteetillaan täydellisen kapasiteetin jokaiseen yksittäiseen energiantarpeeseen.
Toimitussisältö
Sisältää USB Type C -latauskaapelin
Tekniset tiedot
| Energiansyöttö | Akkukäyttöinen |
|---|---|
| USB-akkupaikkojen määrä | 4 |
| Leveys | 31 mm |
| Korkeus | 195 mm |
| Mukana olevien akkujen lukumäärä | 1 |
| Akkutyyppi | Litiumioni |
| Akun jännite | 3.7 V |
| Akkukapasiteetti | 10 Ah |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G08160410 |
|---|---|
| EAN | 4008496018895 |