USB-pikalaturi HC218PD
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
- Tuotemerkki
- Ansmann
- Tuotenumero
- G081602HC218PD
- Varastotilanne
- 131kpl Varastossa
Ladattavat tiedostot
Tuotekuvaus
Malli
Sopii laitteisiin, joita ladataan tai käytetään USB-portin kautta. Älykäs latauksen hallinta huolehtii optimoidusta latauksesta, samalla kun Multisafe-teniikka suojaa liitettyjä päätelaitteita ja laturia.
Integroitu Power Delivery ja Quickcharge-pikalatausprotokolla. Quickcharge 3.0 yhteensopiva.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Laturi |
|---|---|
| Energiansyöttö | Verkkovirtakäyttöinen |
| Suurin latausvirta | 3 A |
| Enimmäisteho | 18 W |
| Latausjännite | 5 V |
| USB-liitäntöjen määrä | 1 |
| USB-C-liitäntöjen määrä | 1 |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G081602HC218PD |
|---|---|
| EAN | 4013674176557 |