USB-laturi HC105
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Malli
Sopii laitteisiin, joita ladataan tai käytetään USB-portin kautta. Älykäs latauksen hallinta huolehtii optimoidusta latauksesta, samalla kun Multisafe-teniikka suojaa liitettyjä päätelaitteita ja laturia.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Laturi |
|---|---|
| Energiansyöttö | Verkkokäyttöinen |
| Suurin latausvirta | 1 A |
| Enimmäisteho | 5 W |
| Latausjännite | 5 V |
| USB-liitäntöjen määrä | 1 |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G081601HC105 |
|---|---|
| EAN | 4013674176540 |