Teräspeltinen kaapelikela F-, B-, PL- ja CZ-maille
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
- Tuotemerkki
- Hediâ
- Tuotenumero
- 081107
- Varastotilanne
- Ei varastossa
Ladattavat tiedostot
Tuotekuvaus
Teräslevystä valmistettu kaapelikela F-, B- ja PL-malleille jne.Rakenne
Käytettäväksi kuivissa olosuhteissa.
Toiminta
IP20: Suojaus vierasesineiden tunkeutumista vastaan, kun niiden halkaisija on yli 12 mm, mutta kosketusta tulee välttää; ei suojaa vedeltä.
Rakenne
Hedi®-kaapelikeloissa yhdistyvät Saksassa valmistettu laatu ja pitkä käyttöikä. Kelojen itse kehitetyt rungot varmistavat optimoidun kaapelin ohjauksen. Integroitu pyörimisenestokosketin estää kelan tahattoman pyörimisen. Kaikissa kaapelikeloissa on lämpösuojakatkaisija.
Pistorasioilla maihin F, B, PL ja CZ.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Kaapelikela |
|---|---|
| Kotelon materiaali | teräslevy |
| Energiansyöttö | Verkkovirtakäyttöinen |
| Kaapeliluokka | H05RR-F |
| Kaapelirakenne | 3G1,5 |
| Nimellisteho uloskelattuna | 3500 (16 A) W |
| Kaapelin materiaali | Kumi |
| Kaapelin pituus | 50 m |
| Verkkojännite | 250 V |
| IP-suojausluokka | IP 20 |
| Pistorasioiden määrä | 4 |
| Diagnostiikkajärjestelmä on saatavilla | ei |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 081107 |
|---|---|
| EAN | 4003644013494 |