Täysin muovinen kaapelikela
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
HEDI®-kaapelikela tarkoittaa laatua, 'Made in Germany' -valmistusta ja pitkää käyttöikää. Itse kehitetyt kelarungot mahdollistavat optimoidun kaapelin ohjauksen. Sisäänrakennettu pyörimisenestopistorasia estää kelan tahattoman pyörimisen. Kaikki kaapelikela(t) on varustettu lämpösuojakatkaisijalla.
Edullinen, kokonaan muovinen HEDI®-kaapelikela, jonka kelan halkaisija on 250 mm.
- 3-asteinen kallistus antaa suuremman maavaran ja tekee siitä miellyttävän kantaa.
- Voidaan asentaa helposti seinälle.
Toiminto
IP20: Suojaus vierasesineiden tunkeutumista vastaan, kun esineen halkaisija on yli 12 mm, mutta kosketusta tulee välttää; lisäksi ei suojaa vedeltä.
Rakenne
HEDI®-kaapelikeloissa yhdistyvät Saksassa valmistettu laatu ja pitkä käyttöikä. Kelojen itse kehitetyt rungot varmistavat optimoidun kaapelin ohjauksen. Sisäänrakennettu pyörimisenestokosketin estää kelan tahattoman pyörimisen. Kaikissa kaapelikeloissa on lämpösuojakatkaisija.
Edullinen HEDI®-kaapelikela kokonaan muovia, kelan halkaisija 250 mm.
- 3-asteen kallistus lisää maavaraa ja tekee kantamisesta miellyttävämpää.
- Voidaan helposti asentaa seinälle.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Kaapelikela |
|---|---|
| Kotelon materiaali | Muovi |
| Energiansyöttö | Verkkovirtakäyttöinen |
| Kaapeliluokka | H05VV-F |
| Kaapelirakenne | 3G1,5 |
| Nimellisteho uloskelattuna | 3500 (16 A) W |
| Kaapelin materiaali | PVC |
| Kaapelin pituus | 50 m |
| Nimellisjännite | 250 V |
| IP-suojausluokka | IP 20 |
| Pistorasioiden määrä | 4 |
| Diagnostiikkajärjestelmä on saatavilla | ei |
| Kaapelin väri | punainen |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 081118 |
|---|---|
| EAN | 4003644024834 |